Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblečky na míru

foto-doga.gifMáme více než dvacetileté zkušenosti se zakázkovým šitím oblečků a pláštěnek na míru na psy všech plemen. Na každého pejska zhotovíme po sejmutí měr originální střih, který zohledňuje úhlení končetin, individuální odchylky v rozměrech a proporcích konkrétního pejska, takže hotový obleček nebo pláštěnka dokonale padne a umožňuje pejskovi volný pohyb při současné maximální ochraně těla. Šijeme z kvalitních outdoorových zátěrových materiálů, softsheelu, bavlny, flanelu, flízu. Barvy a vzory materiálu si pochopitelně můžete vybrat a zkombinovat.
plastenka-flizova.jpg
Pečlivé zpracování a kvalitní šití jsou u nás samozřejmostí, obleček od nás vydrží mnoho sezon, opakovaně se stává, že obleček "přežije" původního nositele a zákazníci obleček používají pro dalšího pejska Dopřejte tedy svému miláčkovi komfort dokonalé ochrany proti nepříznivému počasí a zároveň volnost pohybu a ušetřete sebe i pejska nepříjemné procedury očisty po každé vycházce ve slotě. Díky použitým materiálům je obleček ze zátěrového šusťáku nebo softsheelu prodyšný a zároveň voděodolný. 

oblek-nahac-teplackovina1.jpgOblečky pro naháče a čínské chocholaté psy mají též obrácené švy, aby nedřely holou kůži. Bavlněné oblečky pro naháče jsou velmi vhodné na léto, kdy pejsky chrání před UV zářením. Též jezevčíci potřebují za chladného počasí ochranu hlavně bederní páteře, která je u tohoto plemene velmi náchylná a mnoho našich zákazníků si velmi pochvaluje zlepšení bolestivých stavů páteře při používání našich pláštěnek u pejsků "jezevčíkovitého" tvaru těla.

oblek-afghan.jpgAle i velká plemena, hlavně krátkosrstá, si zaslouží ochranu (hlavně hřbetu). To dokonale splňuje pláštěnka, kterou často využívají služební a záchranářští psi při delším pobytu v nepříznivém počasí. Oblečky a pláštěnky zkrátka nejsou módní doplněk, ale důležitá pomůcka, která ulehčí život Vám i Vašemu pejskovi při procházkách ve volné přírodě i městské solné břečce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Jana Pražáková

Teplická 277/26, Praha 9-Prosek

605 733 908

zlatystred@seznam.cz

CounterStatistiky

Online: 1
Celkem: 16145
Měsíc: 370
Den: 18